7/24 Acil Veteriner Kliniği Patikaya - Başakşehir Veteriner

Acil Veteriner Kliniği

Acil Veteriner Kliniği hizmetimiz, evcil hayvanlarınızın acil rahatsızlık durumlarında ihtiyaç duyulan tıbbi müdahaleleri sağlamak üzere alanında uzman veteriner hekimlerimiz tarafından sunulmaktadır. Sevimli dostlarımızın acil hastalık durumlarında en hızlı ve etkili şekilde tedavi edilmesi, Patikaya Veteriner Kliniği olarak bizlerin önceliğidir.

kediler ve kopekler acil veteriner klinigi 01

Kedi ve Köpek Acil Veteriner 24 Saat Hizmet

Acil Veteriner Kliniği Patikaya olarak haftanın 24 saat boyunca hizmet veriyoruz. Haftanın 7 günü 24 saat çalışma konseptinde, evcil hayvanlarınızın herhangi bir zamanda ihtiyaç duyacağı tıbbi müdahaleleri alması için sizlere imkan sunuyoruz. Sevimli dostlarımız için her zaman acil müdahale, acil veterinerlik hizmeti gerekebilir. Ani yaralanmalar, travmalar ya da bir anda gelişen hastalıklara karşı hızlı şekilde müdahale edilmesi önemlidir.

Acil Veteriner hizmetimiz, kliniğimizde mevcut son teknoloji ekipmanlarla sunulduğu için sorunun tespiti ve tedavisi hızlı şekilde gerçekleşir. Acil hizmetler arasında; kan testleri, röntgen cihazları, ultrason cihazları ve diğer tıbbi cihazlar bulunmaktadır. Modern cihazlarımız, hayvanların tahlillerinde hızlı ve doğru tanı konulmasını sağlar. Ayrıca hastaların tedavi sürecinde kullanılan ilaçlar ve malzemeler, en yüksek kalitede ürünlerdir. Bu sayede hayvanların acil durumlarında en iyi tıbbi bakımı almalarını sağlıyoruz.

7/24 Acil Veteriner

24 saat kesintisiz olarak sunulan hizmetimizde, her türlü acil durum için müdahale edilebilmekteyiz. Bunlar arasında, kırık kemiklerin tedavisi, kanamaların durdurulması, zehirlenme vakaları, anafilaksi (alerjik reaksiyonlar), solunum problemleri, kalp krizi ve diğer tıbbi acil durumlar yer almaktadır. Her bir vakada, veteriner hekimlerimiz hayvanın durumunu değerlendirerek en uygun tedavi yöntemlerini seçmektedir.

kediler ve kopekler acil veteriner klinigi 02

Alanında Uzman Veteriner Müdahalesi

Acil Veteriner Kliniği hizmetimizde, müşterilerimizin memnuniyeti önceliğimizdir. Hayvanlarınızın sağlığı bizim için çok önemlidir ve onların acil durumlarda en iyi şekilde tedavi edilmesini sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ayrıca müşterilerimize her zaman bilgilendirici ve samimi bir hizmet sunuyoruz. Hayvan sağlığı ile ilgili her türlü sorularınıza yanıt vermeye hazırız.

Sunmuş olduğumuz acil hizmetimiz sevimli dostlarımızın acil durumlarda ihtiyaç duydukları tıbbi müdahaleleri en iyi şekilde almalarını sağlamak için donanımlı bir klinik olarak hizmet vermektedir. 24 saat boyunca açık olan klinik bu sayede gerekli olan müdahalelerin erken şekilde yapılmasını sağlar. Böylece bazı durumlarda saniyelerin bile çok önemli olduğu göz önünde tutulursa sunduğumuz acil müdahale hizmetleri ile birlikte evcil hayvanlarınızın yaşamsal risklerini ortadan kaldırmaya yardımcı oluyoruz.