Başakşehir Acil Veteriner Patikaya - HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Patikaya Veteriner Kliniği

Patikaya ailesi olarak sizlere ve değerli evcil dostlarınıza hizmet verirken kaliteli, sağlıklı ve dürüst hizmet anlayışımız temel prensiplerimizdendir. Bu hizmeti verebilmek için kliniğimizde son teknolojik tetkik cihazlarımız, ferah ve hijyenik mekanımızla birlikte güleryüzlü, samimi hizmet anlayışımızın yanında temel bilimin ışığı altında çalışmalar yaparak yeni ve bilimsel metotlar ile tedaviler üretmek önceliğimizdir.

Başakşehir’in Kayaşehir bölgesinde hizmete başladığımız Patikaya Veteriner Kliniği olarak size en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Öncelikli hedefimiz evcil dostlarınıza yüksek kalitede hizmet vererek sağlıklıklarını korumak. Patikaya veteriner kliniği hastalarımızın teşhis ve tedavisinde kullanılmak üzere gerekli ve yeterli tüm teknik donanıma sahip bir muayenehanedir.

Hijyenik
Ortam
Sevimli dostlarımızın sağlıklı bir ortamda tedavi edilmesi için hijyenik bir ortam sunuyoruz.
Uzman Hekimler
Alanında deneyimli ve yetenekli uzman Veteriner Hekimleri ile hizmetler veriyoruz.
HİZMETLERİMİZ HİZMETLERİMİZ
Mustafa DENİZ
Sorumlu Veteriner Hekim
Video Image
Icon
Awesome Image
GECE AÇIK VETERİNER PATİKAYA

Başakşehir, Kayaşehir ve Kayabaşı başta olmak üzere İstanbul genelinde 7/24 ve gece açık veteriner hizmeti almak için bize 02128034502 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

HİZMETLER

Patikaya Veteriner olarak sevimli dostlarımızın sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için yanınızdayız. Bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

NEDEN PATİKAYA?

Güleryüzlü & Samimi
Tam Donanımlı Hizmet

Alanında deneyimli uzman veteriner hekimlerin uzun yıllar kazanılan bilgi, birikim ve tecrübesi ile tam donanımlı modern ekipmanlar ile hizmet veriyoruz.
Kaliteli Hizmet Profesyonel hizmet anlayışı, deontolojik ilkeler ışığında hareket ettiğimiz veteriner kliniğimizde sevimli dostlarımızın yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek için çalışıyoruz.
Awesome Image
+
+
EKİBİMİZ

Patikaya Veteriner Hekimleri

Patikaya ailesi olarak saygı ve güvenin ön planda olduğu ilişkiler kurmaya özen gösteriyor, hasta sahiplerini birer müşteri olarak değil dostlarımız olarak görüyoruz.

 

Kuşlara özel olarak hizmet veren kuş veterineri olarak da adlandırılan bir kliniğiz.

Awesome Image
Veteriner Hekim Mustafa Deniz
Mustafa Deniz
Sorumlu Veteriner Hekim
Patikaya Veteriner Kliniği - Veteriner Hekim Cihat Kotanlı
Cihat Kotanlı
Veteriner Hekim